verka

Jak si upravit obočí?

Kropítko mne inspirovalo na otázku. Když mám brýle, nevidím obočí, kryjí mi ho, a když nemám brýle nevidím obočí, protože ho dobře nevidím.:D
Doplňuji:
Asi před deseti lety jsem povídala:" Co já budu dělat až se v tom zrcadle neuvidím, vždyť se ani nenamaluju!" A malý syn mi pohotově odpověděl:„Neboj pak se nahmatáš!“

Nejlepší odpověď
kropitko

1)brýle si lehce posuňte na nos
2)uchopte propisovací tužku
3)lehce vyznačte tvar obočí
4)uchopte žiletku
5)začněte směrem od nosu postupně,velice opatrně odholovat obočí
6)!POZOR! Nic z toho nemůžete provádět,pokud budete pod vlivem návykových látek(pokud ano,tak to odložte na neurčito)

  1. Popadněte houbu na nádobí,přidejte tekutý písek,pokud nemáte,tak prášek na praní a lehce si vydrhněte obočí od propisky…

P.S Pokud Vám to nepůjde vyčistit,tak věřte,že od úterý si budou všechny kolegyně omalovávat obočí propiskou(dopo­ručuji použít červenou)

Zdroj: no nejsem přece blbec,vím jak na to!

Další odpovědi
BEAES

Přes zvětšovací zrcadlo by jste ho také neviděla? Pokud ne, tak zbývá jedině kámoška, nebo návštěva kosmetiky.

anonym

Když není obočí vidět přes obroučky brýlí, mělo by to být v pohodě. Znamenalo by to že brýle jsou správně vybrány. Jak by to vypadalo vytvářet 2 linie /obroučka+jiný tvar obočí?

Honzucha

Zajímavé. Já své obočí vidím jen v zrcadle

Sarrira

tak asi …

http://www.magnet-blanche-porte.cz/System­Support/Images/Pro­ducts/210H/vis_­prin/vis_prin232445­.jpg

Zdroj: http://www.magnet-blanche-porte.cz/System­Support/Images/Pro­ducts/210H/vis_­prin/vis_prin232445­.jpg

walerianecek

Hele, zkus laminaci. Super metoda, mě vyhovuje. Byla jsem na kurzu tady https://laminace-oboci.cz/, kde me to naucili a nemusím už nikam chodit, Prodávají i sadu na laminaci, za necelou tusícovku, takže perfektní cena. Doporučuju.

Vercule

Jo? Počkej, to je nějaký kurz? A jako pak si obočí děláš doma sama? A co sada na tu laminaci, tu kupuješ kde?

Kajolka

Jooo, tento styl se mi taky moc líbí. Ty si to děláš doma sama? :) Jak ses to naučila?

verka

Žiletkou né, to zas jak jsem vystrašená pohledem do zrcadla, se mi klepe ruka.