Georgo2010

Jak si udržujete své stálé zákazníky, aby nepřešli ke konkurenci?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Chovám se k nim vstřícně a slušně!/ne jak některé prodavačky v obchodech!/­.Odvádím kvalitní práci k jejich spokojenosti,u­držuji přiměřené ceny – tím nemyslímm,že jsem levná!/dělám v oblasti služeb – kosmetika a pedikúra/.

Další odpovědi
anonym

Nektere udrzim , nektere " pretahnu ". O tom ten byznys je.
A co se tyce vydelku ,mam svoje osobni heslo, ze spokojene musi byt obe strany .

  • iv-

lexx

Tohle je nejstřeženější tajemství byznysu.
Jinak příručky marketingu svorně uvádí: kvalita, cena, pohotovost dodávek, platební podmínky, slevy a rabaty, servis a záruka…kecy v peci pro študáky. Realita je jinde.

zbynekplzen

Stačí se na to kouknout z druhé strany , byl-li bych zákazník nakoupím u sebe , nebo mají jinde lepší za míň?Takže udržet nějakou kvalitu za přiměřenou cenu , někdy může být i kvalita dražší ,ale bohužel mezi normálními lidmi těch peněz není na zbyt