dust8

Jak si trvale snížit IQ?

Nejlepší odpověď
Kepler

Ono to u tebe ještě jde? 🙂 Možná by to ještě šlo, ale tak drastický postup bych nedoporučoval. Ethanol má jen přechodný účinek, dokud se člověk neprochlastá k alkoholové demenci. Potom už jen zbývá denně sledovat prohlášení různých státníků, generálů a blbců vůbec po celém světě, uvěřit tomu a pak si budeš přát stát se menším a ještě menším, až budeš tím nejmenším (a nejblbějším) na světě.

Další odpovědi
Jahudka27

Poslouchej Babišovy pravdivé kecy.

Pruzkumnik

Poslouchat kecy Babiše, Okamury, Zemana a Klause ml.
Sledovat pravidelně Soukupovy pořady se Soukupem
Číst si pravidelně články na AC24, Sputnik, Aeronet, SvobodneNoviny, Svět kolem nás, ParlamentníListy apod.
Číst weby a sledovat dokumenty s konspiračními teoriemi (zvlášť doporučuju plochou zemi s nebeskou klenbou si nechat až na konec, protože tato teorie se dá zaprvé dost jednoduše vyvrátit, a zadruhé ti vyvrátí spoustu jiných teorii,
ale věřím že pokud dojdeš až tak daleko tak budeš už dvojitě myslet, někteří mohou znát jako doublethink z Orwellova 1984(schopnost udržet pohromadě dvě zcela protikladné informace a zároveň oběma pevně věřit))