Evikčka

Jak si správně napsat o autogram na Slovensko?

Posíla jsem do slovemského narodného divadla žadost o autogram mím oblíbeným hercům a herečkám a zatím mi nic nepřišlo. Na jeden autogram už čekám přes 4 měsíce o a jeden autogram jsem před měsícem psala dokonce psala znovu. Kazdý pracovní den čekám jestli mi přijde nějaký autogram ze slovenska a zatím nic. Na malou obálku jsem nalepila slovenskou známku a na velkou jsem nalepila znamku E. O ten autogram o který jsem si před měsicem psala po 2 tak jsem na malou obálku nalepila slovenskou známku a dopis nechala poslat na poště. Tak nevim proč mi ze slovenska žádný autogram zatím nepřišel. Nevím jedtli jsem na malou obálbu neměla nalepit nějakou jinou známku. Předem moc děkuji za odpověđ.

Odpovědi
Funna

Promiň, ale jestli si žádost napsala s tolika hrubkami jako tento dotaz, tak se ani nedivím, že ještě neodpověděli…a navíc, myslíš, že ředitelství divadla má nějakou povinost rozesílat autogramy a že je to jejich priorita?…o au­togramy se většinou žádá přímo herce, ne divadlo…