Patriiicie

Jak si “roztřepit“ šortky z ryfloviny? :)

Chci si rifle zkrátit a na konci to chci mít “roztřepené“ jestli víte co myslím tak mi prosím poraďte :) dík za odpověď
Doplňuji:
Použila jsem šmirgl :DD ale díky za radu :))

Nejlepší odpověď
petra15

Trosku nastríhat, namocit a pak rucne roztrepit:-)

Další odpovědi
www

V době mého mládí byly rifle jen pro někoho a ti co šli daleko jak uvádíš, používali ocelové kartáče (na železo).
Doplňuji:
Poté byly šortky ukončeny jen téměř bílými textilními vlákny. Na různé ‚cáry‘ použili ještě předtím nůžky či nože a ten kartáč méně.

kapka

Ja to dělám malýma nůžkama na nehty, prostě vytaháš ty vodorovný nitky a zůstanou ti tam jen svislý. Nic na tom není. :)

www

Tak na ten šmirkl jsem zapoměl, je to už 50 let 🙂
P.S: a proč se vlastně ptáš?

quentos

„rifle“ a „ryflovina“ v jedné otázce, to mě zabilo

anonym

😁