JamesCZ

Jak si pořídit internet doma?

Zdravím, chtěl bych si pořídit internet od T-mobile. Jenže má to háček. Jsem v paneláku a internet zde už jeden máme. Jenže velmi špatný. A chtěl bych si koupit ten od T-mobile. Pevný. Nebude to problém? Nebude se to křížit. Jde o to, že jdu za pár měsíců do práce jako končící student a chtěl bych si pořídit internet. Tak jestli to půjde nebo to mám přečkat a už do svého. Díky

Odpovědi
mosoj

Nebude. Nicméně úroveň signálu bude dána technickými parametry pevné linky. Je rozhodující jestli myslíš internet sice od jiné firmy ale na stejném drátě. Pokud ano úroveň internetu bude stejná. On internet bude stejný ale prodá ti ho jiná firma. Stejně jako s elektřinou!

Edison

Uffff… to je zase otázka… A proč zrovna t-mobile? Je spousta jiných poskytovatelů. Udělej si průzkum trhu pro svoji adresu.

A jak to udělat? Zavolat na bezplatnou linku, nebo jim napsat!!! Nic lepčího ti t nikdo smysluplně neporadí!!!

Arne1

To u vás nemáte UPC nebo jinou kabelovku ? A i jinak, zrovna teď je spousta reklam na bezdrátové super rychlé připojení od O2 a ještě od kohosi. Zkus se u nich informovat.