jirka21kufr

Jak si objednat zboží z Německa?

Dobrý večer,
chtěl bych si objednat jeden film na DVD z německého e-shopu (thalia.de). Našel jsem e-shop, ve kterém tento film nabízejí. Tento e-shop ale nenabízí možnost doručení do ČR. Jak v takovém případě postupovat? A jak je to s platbou?
Děkuji za informace.

Odpovědi
anonym

Pokud nenabízej doručení do ČR, nelze si to od nich do ČR nechat poslat. Budete muset využít prostředníka v Německu.

df

Zkus jim napsat, zda ti to pošlou do Čech. Platit se dá přes internet kartou.