Jojomi

Jak si objednat z ASOS.COM?

Nikdy jsem z ciziny neobjednávala, tak nevím jak na to. Četla jsem pravidla, ale nevím, jak je to s penězi. To mi přijede nějaký Angličan, předá mi balík a já zaplatím v librách nebo mi to doveze Česká pošta? Objednávali jste si už z asos.com, jsou ty šaty kvalitní a vyplatí se to objednat? Jak je to s placením balíku a lze to udělat i na dobírku? Budu moc ráda za postup.
Děkuji

Odpovědi
bububabu

Jen vím že když se něco objednává z ciziny tak jedině platbou předem z bankovního účtu.