Avatar uživatele
sykorka13

Jak si může 13-létá holka vydělat?

Potřebuji do konce března sehnat 2000Kč, ale nevím jak! Nemáte někdo nějakou dobrou zkušenost s nějakou brigádou? Nejlépe po internetu a aby ty peníze šly chodit složenkami(nemám účet). Nepište prosím venčení psa sousedům, odklízení sněhu atd.......

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3822 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hamon

Uměleckou činností.
Doplňuji:
§ 34 NOZ: Závislá práce nezletilých mladších než patnáct let nebo nezletilých, kteří neukončili povinnou školní docházku, je zakázána. Tito nezletilí mohou vykonávat jen uměleckou, kulturní, reklamní nebo sportovní činnost za podmínek stanovených jiným právním předpisem.

Upravil/a: Hamon

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
huxa

Můžeš sbírat/pěstovat nějaké plody přírody a poté je prodat do sběrny. To samé s nerostnými surovinami.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
brillant

Legálně nijak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
horke-kakao

no bohužel ve tvém věku to bude dost těžké. co třeba psát referáty za peníze, případně doučovat? ale na to jsi pořád moc malá a nemáš zkušenosti s doučováním.

mohla bys darovat krevní plazmu, ale tam bude taky věková hranice a hlavně je to asi na 8 sezení, musíš podstoupit řadu vyšetření a peníze dostaneš nejdřív po půl roce. tak to taky nic.

popravdě žádný rychlý způsob, jak vydělat peníze, pro 13tiletou holku není. napadá mě jen jedna jediná věc, a tu ti radit nebudu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kura

Chci doplnit Huxe. Šípků je například všude hromada. Vykupují sice jen sušené, ale to se dělá v troubě a za pár hodin jsou vysušený, počítej ale se ztrátou váhy cca 30%, vykupují se standartně za 35 kč/kg ! Početně : 2000 kč děleno 35 kč (kilo sušených šípků) se rovná cca 57 kg plus 30% ztráta a jsi na 75 kg šípků, které potřebuješ natrhat. Tím se dostaneš na 2000 kč, které potřebuješ.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek