neko123

jak si mám poradit když už nejsem panna …

dobrý den.. prosím o poradu je mi 12 a jednou mi došly moje vložky no a tak sem si od mminky půjčila tampon ale při zavádění mi praskla blána a nevím co mám dělat prosím poraďte co mám dělat předem děkuji..

Nejlepší odpověď
iceT

A jsi si jistá,že došlo k protržení?A­no,stát se to může,ale panenská blána je vybavena otvory,zřídka je celkově srostlá,ale není to žádná tragédie,dnes se už na panenství až do svatební noci nehraje.

Další odpovědi
panxnotdead

Nic, co bys s tím asi tak mohla dělat? Se stane.

Kirra

Hlavně nezmatkuj. Svěř se mamince, ona to pochopí. Nic jiného se opravdu nedá dělat.

fyziq

Určitě se bude svěřovat s takovouhle věcí. Je úplně jedno, že je protržená, žádná tragédie ježiš

Krakis

Klídek,alespoň tě to nebude bolet až to bude poprvé…