Adášek

Jak si mám najít kamarády na nové škole ?

Ahoj, chtěla jsem se zeptat jak se mám skamarádit s holkama v naší škole. Letos jsem přestoupila kontaktu s holkama se bojí obzvlášť po zkušenosti z minulé školy. Moc jim nedůvěřuji ale chtěla bych vědět jak jim mám začít důvěřovat popřípadě jak se s nimi skamarádit. Bavila jsem se dříve spíš s klukama ale v nové škole se kluci moc se mnou bavit nechtějí. Občas za nimi dolejzám obzvláště za kamarádem ze školky, kterého jsem neviděla od první třídy ve škole bohužel si ale neuvědomuji že to dělám.

Nejlepší odpověď
Elfka Andy

Nedolejzej, zapojuj se jen tak do debat. Směj se, když se budou smát ostatní, ptej se jich, co je baví atd., aby si mysleli, že tě zajímají, pak se sami začnou ptát i tebe.

Další odpovědi
marci1

Dobré kamarády nenajdeš tak hned. Dej tomu volný průběh a čas. Chvíli bude trvat, než se všichni poznáte, zjistíš, kdo si s Tebou rozumí více, pomůže Ti, když budeš potřebovat pomoc a mohl by být Tvůj kamarád. 🙂

lexx

najdou se sami, žádnej spěch

Lebedys

Hledání kamarádů není nic snadného, ale když budeš trpělivá, zůstaneš sama sebou a projevíš upřímný zájem o ostatní, tak se to určitě brzo změní. Já to měla ve škole podobně a nakonec se z nás stala super parta. Dokonce jsme si nechávali udělat školní trička, konkrétně odtud: https://www.co­lorfactory.cz/po­tisk-tricek/skolni-tricka/ :)