Avatar uživatele
Adášek

Jak si mám najít kamarády na nové škole ?

Ahoj, chtěla jsem se zeptat jak se mám skamarádit s holkama v naší škole. Letos jsem přestoupila kontaktu s holkama se bojí obzvlášť po zkušenosti z minulé školy. Moc jim nedůvěřuji ale chtěla bych vědět jak jim mám začít důvěřovat popřípadě jak se s nimi skamarádit. Bavila jsem se dříve spíš s klukama ale v nové škole se kluci moc se mnou bavit nechtějí. Občas za nimi dolejzám obzvláště za kamarádem ze školky, kterého jsem neviděla od první třídy ve škole bohužel si ale neuvědomuji že to dělám.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 3108 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Elfka Andy

Odpoveď byla označena jako užitečná

Nedolejzej, zapojuj se jen tak do debat. Směj se, když se budou smát ostatní, ptej se jich, co je baví atd., aby si mysleli, že tě zajímají, pak se sami začnou ptát i tebe.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Adášek Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Dobré kamarády nenajdeš tak hned. Dej tomu volný průběh a čas. Chvíli bude trvat, než se všichni poznáte, zjistíš, kdo si s Tebou rozumí více, pomůže Ti, když budeš potřebovat pomoc a mohl by být Tvůj kamarád. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
lexx

najdou se sami, žádnej spěch

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Lebedys

Hledání kamarádů není nic snadného, ale když budeš trpělivá, zůstaneš sama sebou a projevíš upřímný zájem o ostatní, tak se to určitě brzo změní. Já to měla ve škole podobně a nakonec se z nás stala super parta. Dokonce jsme si nechávali udělat školní trička, konkrétně odtud: https://www.co­lorfactory.cz/po­tisk-tricek/skolni-tricka/ :)

před 1925 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek