TomášVV

Chodím do 6.třídy nová třída 2.stupen nevé učitelky a mám deprese když du do školy tak nemám ani moc deprese ale když ve

Chodím do 6.třídy nová třída 2.stupen nevé učitelky a mám deprese když du do školy tak nemám ani moc deprese ale když vejdu do třídy je my zle a rozbrečím se nevíte čím to je?

Nejlepší odpověď
anonym

Ke všem zmíněným faktorům navíc jsi v pubertě, kdy je holt človík takový vnímavější a citlivější, často ani neví proč. Neboj, bude líp!

Další odpovědi
bolak

Jak říkáš, nová třída noví lidé. Hádám že tam nikoho neznáš co? A pokud znáš, tak se s nima asi moc nepřátelíš co? Cejtíš se prostě osaměle, akorát to víc prožíváš. Mně se stávalo to samý ve školce, ale pak nám učitelky postavily domeček, voni tomu teda říkali domeček, ale byla to kartonová krabice vod automatický pračky, tam sem si vlez a za chvíli tam vlez i jarda a s tím sme se mlátili dřevěnejma kostkama do hlavy a zapichovali si špejle vod mikáda do očí a vod tý doby už sem byl v pohodě. Jó, jasný, semtam sem se ještě potom párkrát pochcal, ale postýlky se každej den měnily, takže ve vlhku jsme se nakonec vystřídali všichni.

Pointa celé té počůrané historky je ta, že je potřeba se začlenit do společnosti a to i v případě že nezapadáš nebo vyčníváš nade všemi.

marijakes

Myslím, že to přejde, jakmile si najdeš kamarády. Hůř se adaptuješ na nové prostředí. Pokud by se jednalo o deprese, tak bys v noci nespal, škole by ses bránil už ráno, nesoustředil by ses na nic. Těch těžkostí by bylo více. Fakt jsem přesvědčená, že to přejde.

hanulka11

Já chápu někdo se špatně adaptuje, ale jistě to nebude dlouho trvat a začleníš se ,hlavně se nestraň kolektivu – najdi si kamaráda a pak už to půjde ráz na ráz budete parta jako na prvním stupni . Jo chápu byl jsi zvyklý na jednu učitelku a nyní máš na každý předmět někoho jiného, ale hochu bude hůř- nesmíš být měkota......život přináší stále nějaká úskalí a my jsem tu abychom je zdolávali .

honza19hk

No v 6. třídě bys tedy mohl umět lépe češtinu.To co jsi tu napsal je děs.Navíc je to nesmysl. viz tohle „mám deprese když du do školy tak nemám ani moc deprese…“

TomášVV

A jak nemám být měkota? sorry každý je jiný.

Funna

a měkota jsi z čeho? že tě ti nepostavili slavobránu?…že tě nenosí na ramenou? no a co…proč si myslíš, že budeš vždycky za hrdinu a všichni tebou budou nadšení jen, co tě zahlédnou…obdiv, respekt, kamarádství jsou věci, které je třeba vybudovat a zasloužit si, nezískáš ho automaticky, jen proto, že existuješ…takže se začni chovat jako normální kluk a ne fňukna a uvidíš, že si časem nějakého kamaráda získáš…zapadnutí do kolektivu vždycky chvíli trvá

TomášVV

Ale každý je nějaký.