Anke

Jak si mam nainstalovat hru Lineage 2

Jak si mám nainstalovat lineage2?

Odpovědi
Retko

Ahoj. Instalace je dost jednoducha.

Ale musis zacit s tim ze si na netu vyhledas nejaky free server, teda pocitam, ze chces hrat na free. Napis do seznam Lineage Free server. A hledej neco normalniho, kde je vice lidi a tak, casto tam maji statistiky.

No a na tech strankach bude neco jako „Jak zacit“ nebo „Instalace“ apod. Uz si to presne nepamatuju. A tam bude kompletni popis jak to mas spustit. Casto si odtud i stahnes celou hru, ktera je jaksi upravena pro jejich server.

Jinak tady v odkaze je mensi navodek co jsem v rychlosti nasel. Myslim, ze ti pomuze.

Kurna, taky bych si zahral. Skoda, ze nenicas. :)

Zdroj: http://lineage­.cz/index.php/jak-na-lineage-2/instalace-