Kepuč

Jak si lze vysvětlit chování islámu?

Pokud má všechno svojí příčinu, tak co z lidí udělá tak duševně choré bestie?

Nejlepší odpověď
ten který je

Islám se sám o sobě nechová jako lidská bytost,islám je ideologie která ovlivnuje lidi.

Další odpovědi
štamgast

Islámský stát má s islámem společného asi tolik jako zabíjačka se srazem veganů…
Islám je normální náboženství a není to nic zvráceného. Na závěr trošku čísel:
Násilných pasáží v koránu je 532. V bibli je násilných pasáží 1318…

Kelt

Víra, tedy přijetí určitých názorů ovlivňuje chování lidí. A nesuďte, abyste nebyli souzeni. Myslíte si, že my se chováme správně a to bez ohledu na náboženství? Oni věří aspoň v Aláha, ale v co věří většina z nás?

dr.luha

Primitivní mozky vždycky potřebují nějakého vůdce. Pokud není hmotný, tak poslouchají alespoň jeho (většinou samozvaného) zástupce na Zemi.

ten který je

Štamgast:Nepřijde mi normální kdy jsou ženy znásilněny a posléze obviněny z nevěry a ukamenovány za živa.Nepřijde mi normální,kdy je ex muslimům vyhrožováno smrtí.

xxx3

řada lidí, kteří se v minulosti označovali za „křesťany“, se dopouštěla naprostých bestialit. Je to problém křesťanství jako takového, nebo problém těch, kteří tak jednali? Měl by sis uvědomit, že muslimové žijí v Evropě už velmi dlouho (samozřejmě vím, že tu nejsou dominantní) a kupodivu se tady žádné kamenování nekoná. Z toho plyne, že se kamenování nedá považovat za nějakou samozřejmou součást islámu. Úplně stejné je to ale třeba i s oblékáním.

ten který je

Vy mě nebudete poroučet co bych si měl uvědomovat.Zatím jsem svobodný člověk!

xxx3

tomu se říká argument;)