Avatar uživatele
Kepuč

Jak si lze vysvětlit chování islámu?

Pokud má všechno svojí příčinu, tak co z lidí udělá tak duševně choré bestie?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 2971 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

Islám se sám o sobě nechová jako lidská bytost,islám je ideologie která ovlivnuje lidi.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
štamgast

Islámský stát má s islámem společného asi tolik jako zabíjačka se srazem veganů…
Islám je normální náboženství a není to nic zvráceného. Na závěr trošku čísel:
Násilných pasáží v koránu je 532. V bibli je násilných pasáží 1318…

Upravil/a: štamgast

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kelt

Víra, tedy přijetí určitých názorů ovlivňuje chování lidí. A nesuďte, abyste nebyli souzeni. Myslíte si, že my se chováme správně a to bez ohledu na náboženství? Oni věří aspoň v Aláha, ale v co věří většina z nás?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
dr.luha

Primitivní mozky vždycky potřebují nějakého vůdce. Pokud není hmotný, tak poslouchají alespoň jeho (většinou samozvaného) zástupce na Zemi.

před 2971 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ten který je

Štamgast:Nepřijde mi normální kdy jsou ženy znásilněny a posléze obviněny z nevěry a ukamenovány za živa.Nepřijde mi normální,kdy je ex muslimům vyhrožováno smrtí.

před 2971 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
xxx3

řada lidí, kteří se v minulosti označovali za „křesťany“, se dopouštěla naprostých bestialit. Je to problém křesťanství jako takového, nebo problém těch, kteří tak jednali? Měl by sis uvědomit, že muslimové žijí v Evropě už velmi dlouho (samozřejmě vím, že tu nejsou dominantní) a kupodivu se tady žádné kamenování nekoná. Z toho plyne, že se kamenování nedá považovat za nějakou samozřejmou součást islámu. Úplně stejné je to ale třeba i s oblékáním.

před 2971 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ten který je

Vy mě nebudete poroučet co bych si měl uvědomovat.Zatím jsem svobodný člověk!

před 2971 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
xxx3

tomu se říká argument;)

před 2969 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek