Majnkraftik

Jak si jednoduše zrychlit bezdrátoví internet?

Prostě mám bezdrátovej internet a prostě všechno vyplí promazanej komp atd…a internet se vyšplhá max. na nízký 18/mbs
Doplňuji:
POMOHLO BY KOUPIT ROUTER?

Nejlepší odpověď
www

Jednoduše pořídit si jiné připojení.

Další odpovědi
mosoj

Vyraž na poskytovatele inetu a zeptej se jich,jestli se nestydí! Za takovéto připojení by ještě měli něco platit!

Funna

router ti určitě nepomůže…není to žádný „zesilovač“ signálu, ale jen aktivní „rozbočovací“ prvek…