olda12

Jak si doma vyrobit??

Chtěl bych roztavit pet láhve přidat kamínky a barvivo a nalít do formiček (takové dlaždice)a vydláždit si tím dvůr,bylo by to nezničitelné a ještě bych pomohl přírodě,jak to přetavit?Hrozně to smrdí,bych potřeboval snad plynovou masku abych se neotrávil,prosím jen objektivní názor,jakej je postup??

Nejlepší odpověď
baghira

Správný postup je odnést petky do tříděného odpadu a dlažky z recyklátu si koupit třeba tady:

http://www.po­lykarbonaty.cz/pro­dukty-ceniky/recyklovane-plasty

To, co máš v úmyslu, je v domácích podmínkách nerealizovatelné.

Další odpovědi
www

Takže nejdřív různé elektrárny, teď dlaždice z pet, ok. Vem si teplotu tání Pet, k tomu vznikající splodiny atd. Hlavně: přemýšlej, nebo to zkus!
Jde to i na sporáku, ale dře to – vyzkoušej a pozvi mne )