kyselina 5

Jak se zbavit zahnědlé kůže na vnitřní straně stehen?

Nedávno jsem se potkala se zrcadlem a zjistila jsem, že mi vnitřní strany stehen ztmavly. Docela mě to deptá a chtěla bych se toho zbavit. S kámoškou máme několik teorií, čím to může být.

  1. Jsem tlustá a stehna se třou o sebe, takže je to běžná reakce na šoupání se.
  2. Jedná se o zažranou barvu z kalhot.

Čím je to způsobeno? A jak se toho můžu zbavit?
díky V

Nejlepší odpověď
zjentek

za chvilku je jaro, bejt tebou, opálil bych si pak i ten zbytek těla ;q

Další odpovědi
Roxana

1. možnost je nejpravděpodob­nější. Pokud máš v tom místě i prošoupané kalhoty, tak je to jasné..

Zkus se poradit s dermatologem …

anonym

Jestli jseš obezní,tak máš určitě i stryje na zádech,ale duševní krása ta je ze všeho nejcenější!

Hlada

To je mykóza, kterou je nutné léčit antimykotickými přípravky, které jsou jen na lékařský předpis.

gecco

Jen doplním, co píše Hlada – zkus toto – http://www.chytra-houba.eu/12,biogama-50g.html , je to bez předpisu a v mém blízkém okolí vyzkoušeno, funguje…
😉