Avatar uživatele
anonym

Jak se zbavit silného akné?

Ráda bych věděla ,jak semám zbavit akné.Trápí mě již dlouho a žádným způsobem se ho nemůžu zbavit.Byla jsem už i u lékaře

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? coco před 4785 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mucillinka

Já jsem slyšela, že na akné je dobré nahřívat obličej nad hrncem s teplou vodou a nebo jsou dobré kvasnice nebo se v lékárně dá koupit Aknecolour(kolem 100 Kč), mají na výběr ze dvou barev tmavý a světlý odstín, funguje to i jako make-up a je to dobré i na akné, ale jestli to vážně zabírá, to nevím, s akné zkušenosti nemám.Ale za zkoušku se nic nedá..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ReHu

Čistit, tonizovat a ošetřovat. Máme dobré zkušenosti s Artistry.
Prostě to je proces, který se musí vydržet. Přejde.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Anizbor

S Aknecolor jsem sama i dcera už před léty měla dobré výsledky.Je třeba skutečně denně ráno a večer pleť čistit a ošetřovat firma Avon má skutečně také skvělé prostředky na aknozní pleť,chce to opravdu trpělivost a denně si pleť čistit a používat určené výrobky v katalogu je všechno rozepsáno i na pc najdeš co hledáš u dané firmy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MacaM

Stav pleti se odráží v znečištění organismu.
Chce to 1–2× do roka detoxikovat. Užívat doplňky stravy, dostetčně pít, nejlépe čistou vodu a samozřejmě péče o pleť, jak tu již bylo řečeno.
Mohu doporučit čistě přírodní bylinné výrobky výhradně české výroby.
Proces detoxikace, harmonizace organismu není hned, trvá to i měsíce.
Budete-li mít zájem, pomohu.

Zdroj: www.okg-fit.cz/zdravis­laskou

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rolotr

Pokud Vás to trápí hodně, pak zajděte na kožní oddělení-dostanete lokální erytromycinové antibiotikum. Výborný efekt má u žen nasazení antikoncepce s tzv. antiandrogenním efektem (Diane 35 např.), neboť akne se tvoří j. pode vliven testosteronu. Snad Vás uklidní, že testosteron je později velmi důležitý v sexualitě ženy, neboť je významným modulátorem schopnosti prožívat orgasmus (spolu s prolaktinem a oxytocinem).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
vera17

je to konopná vodička a maska i mastička ale tu vodičku bych doporučovala

před 4739 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
vera17

zkus sadu od Aknea já snima mám dobrou skušenost hlavně teda s tou vodičkou stojí to kolem 200 kč a mě to teda pomohlo hodně a zabralo my to po pár použití

před 4739 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek