Jak se zbavit silného akné?

Ráda bych věděla ,jak semám zbavit akné.Trápí mě již dlouho a žádným způsobem se ho nemůžu zbavit.Byla jsem už i u lékaře

Nejlepší odpověď
Mucillinka

Já jsem slyšela, že na akné je dobré nahřívat obličej nad hrncem s teplou vodou a nebo jsou dobré kvasnice nebo se v lékárně dá koupit Aknecolour(kolem 100 Kč), mají na výběr ze dvou barev tmavý a světlý odstín, funguje to i jako make-up a je to dobré i na akné, ale jestli to vážně zabírá, to nevím, s akné zkušenosti nemám.Ale za zkoušku se nic nedá..

Další odpovědi
ReHu

Čistit, tonizovat a ošetřovat. Máme dobré zkušenosti s Artistry.
Prostě to je proces, který se musí vydržet. Přejde.

Anizbor

S Aknecolor jsem sama i dcera už před léty měla dobré výsledky.Je třeba skutečně denně ráno a večer pleť čistit a ošetřovat firma Avon má skutečně také skvělé prostředky na aknozní pleť,chce to opravdu trpělivost a denně si pleť čistit a používat určené výrobky v katalogu je všechno rozepsáno i na pc najdeš co hledáš u dané firmy.

MacaM

Stav pleti se odráží v znečištění organismu.
Chce to 1–2× do roka detoxikovat. Užívat doplňky stravy, dostetčně pít, nejlépe čistou vodu a samozřejmě péče o pleť, jak tu již bylo řečeno.
Mohu doporučit čistě přírodní bylinné výrobky výhradně české výroby.
Proces detoxikace, harmonizace organismu není hned, trvá to i měsíce.
Budete-li mít zájem, pomohu.

Zdroj: www.okg-fit.cz/zdravis­laskou

Rolotr

Pokud Vás to trápí hodně, pak zajděte na kožní oddělení-dostanete lokální erytromycinové antibiotikum. Výborný efekt má u žen nasazení antikoncepce s tzv. antiandrogenním efektem (Diane 35 např.), neboť akne se tvoří j. pode vliven testosteronu. Snad Vás uklidní, že testosteron je později velmi důležitý v sexualitě ženy, neboť je významným modulátorem schopnosti prožívat orgasmus (spolu s prolaktinem a oxytocinem).

vera17

je to konopná vodička a maska i mastička ale tu vodičku bych doporučovala

vera17

zkus sadu od Aknea já snima mám dobrou skušenost hlavně teda s tou vodičkou stojí to kolem 200 kč a mě to teda pomohlo hodně a zabralo my to po pár použití