Avatar uživatele
Kepler

Jak se zbavit komára?

Celého mně sviňa v noci doštípal. Zastřelit ho nemůžu, protože ho nikde nevidím. Asi má perfektní maskáče a k tomu můj zrak taky už stojí za prd.

Zajímavá 0 před 1006 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Daidal

Umísti někde do pokoje menší nádobu, do které naleješ trochu octa, přes ní natáhní fólii/sáček a udělej do něj pár drobných dírek… komár by tam měl vletět a už se nedostat ven. Utopí se. Komáří se orientují pachem a ocet je přitahuje.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
paul1

Na interneu jsou nějaké rady, mně se líbí tato:

Zdroj: https://www.id­nes.cz/hobby/do­mov/past-na-komary.A140729_143­903_hobby-domov_mce

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rokio

Posprejuj ho insekticidem. Vem si na to brýle.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
seraphico

Spolehlivá past na komára, ale pozor na ochránce zvířat:

„K přípravě pasti na komáry budeme potřebovat tyto ingredience: sůl, vodku, párátko a kámen. Jak to funguje? Komár sní sůl, protože si bude myslet, že to je cukr. Po té soli ale dostane žízeň, tak se napije vodky, protože vypadá jako voda. Opije se, klopýtá, až zakopne o párátko. Při pádu narazí hlavou na kámen a umírá.“

Zdroj: https://www.jan­skorepa.com/chy­tani-zvere-vedeckymi-metodami/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
EKSOT123

Komár často vyčkává blízko tebe. Jestli máš např. postel u stěny, tak většinou číhá na stěně, třeba jen pár desítek centimetrů od tvé hlavy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Daidal

I když jinde je zase možné se dočíst, že ocet komáry odpuzuje… tak by si člověk pak vybral. :D
Narazil jsem na tamten postup už dávno a víckrát, ale neměl jsem příležitost to vyžkoušet, protože už mě pořádně dlouho žádný komár neotravoval.

před 1006 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

seraphico: geniální, ale nebezpečné! Co kdybych tak skončil já? S tím rozdílem, že bych zakopl o židli.

před 1006 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
seraphico

To mě nenapadlo! Tak jedině chodit doma z preventivních důvodů v helmě. 😄

před 1006 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek