Lukasy

Jak se zbavit berušek?

Stači abych pootevřel okno a hned začnou na mě letat je celý barák jimy obsypaný. Jsou černe s červenymi puntiky, černe s černym puntikem v červenem puntiku, oranžove, bez teček, s hodně tečkama a pak normalni slunečko sedmitečné
Doplňuji:
Ja vim že ty černe jsou japonske a jsou agresivni mrchy a kdyby nelozily všude po bytě tak by mi nevadili.

Nejlepší odpověď
bolak

zkus se mrknout zde > http://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&rls=cs&q=­jak+se+zbavit+be­ru%C5%A1ek&sou­rceid=opera&i­e=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest

ty asijský, to sou ty s těma šikmejma tečkama?

Další odpovědi
anonym

Naše slunéčka sedmitečná (červené se sedmi tečkami) jsou v posledních letech výrazně vytlačována z přírody asijskými slunéčky, a těch se vyskytují v tomto období skutečně celé roje. Já si přečetla, jak to s takovými slunéčky vypadá, také to, že ta asijská naše slunéčka likvidují a nejsou zdaleka tolik užitečná a začala jsem používat s úspěchem Raid na létajicí hmyz. Stejně to trvalo pokaždé skoro měsíc, než se přestaly tyhle odporné berušky v domě objevovat. Mrkni se na „slunéčka“ na netu, možná potom také začneš rozlišovat, zda dovolíme, aby ta naše domácí likvidovali přivandrovalci.

briketka10

taky mi občas vleze nějaká domů, ale nedělaj nálety jen ji vemu na prst a odletí ..
nehodlám je likvidovat ve velkém :))