Objevily se u vás asijské berušky?

Tyhle potvory se zde objevily, zřejmě s asijskými zemědělci. už jste s nimi přišli do styku?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Nějaké berušky u nás jsou, ale zda přišly z Asie jsem se jich neptala.

Další odpovědi
JájsemRaibek

Berušky jo, ale jestli jsou zrovna asijské to nevím, já jim do pasu nekoukal.

marci1

Ano, objevily. 🙂
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/nalety-vcel-a-vos-jsou-na-ustupu-ale-zacinaji-nalety-berusek-jak-je-to-u-vas-v-okoli#discussion

pizlicka

ano,dnes mi dvě lezli zvenčí po siti u okna.