zzzzz

Jak se zbavím te odporné reklamy z velkým houpajícím se břichem?

Mám ji vpravo, pod náš výběr otázek. Je hrozná, už mě straší asi měsíc. Nemám ráda houpající se reklamy a tahle je k tomu ještě nechutná. Je na ní nějaký chlap má obrovský pupek a furt s ním houpe, no hnus ☹Máte ji tam také???

Prosím o návod pro blondýnu, PC není mou silnou stránkou. Děkuji 🙂

Odpovědi
marci1

Dlouho dobu mě zase "strašil Pohlreich. Nainstaluj si Adblock Plus a budeš mít klid. Mám ho taky a pohodička ! 🙂
https://addon­s.mozilla.org/cs/fi­refox/addon/ad­block-plus/

mosoj

Prsa by byla lepší.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ci-je-ten-pupek

redy

Hmm já tam teď mám ženskou ☹

zzzzz

Takovou vrásčitou, že??? Tu jsou fakt deprimující reklamy ☹

zzzzz

jou jou jupí 😁 špekoun je fuč 🙂

Admine děkuji

arygnoc

používajte adblock.
ale to funguje iba v prehliadačoch (teda nie IE. google a pod)
;)

arygnoc

:DDDDDDDDDDDD­DDDDDDDDDDD

zzzzz

Marsi a to jen stáhnu, nebo se pak musí ještě nějak nastavit??? Já mám explorer, a windouws 7

Sůwa

>zzzzz< mám úplně to samé – IE 11 a Win 7. Zkoušela jsem adblock dajbych, ale fakt to nefunguje. Jenže jiný prohlížeč se mi instalovat nechce, tak se raději budu koukat na tlustý břicho. Aspoň, že nic takového nemám doma, můj kocourek má jen „zástěrky“ 🙂

zzzzz

Je to hnus, že Sůwo, on je až strašidelný.

Asi napíšu adminovi, ať mi tam našteluje jinou reklamu.

redy

zzzzz prosím ať ji vymaže i mě.

přesně jak píšeš je to hnus ☹

Sůwa

Chvíli to snad vydržíme, berme to jako poučení pro život 😁
Možná je ten tlusťoch už pryč…

zzzzz

Hmmm admin to asi četl, já ho tam už nemám a to mě měsíc strašil. Fuj ☹ snad se už nevrátí.

arygnoc

IE nie!!!

zzzzz

Ary tak co??? Já už se bojím kliknout, ať na mě zas nevyvalí ten pupek ☹ ty to tam nemáš???

arygnoc

nemám.
ja používam prehliadač (teda nie IE a chrome) a ešte mám blokovanie reklám.

;)

zzzzz

takže na ten explorer, si můžu teda stáhnout co?

marci1

Jen jsem to stáhla a bez restartu všechny reklamy zmizly. Vlevo dole se Ti objeví červená značka ABP.

marci1

Arygnoc se směje, tak pro explorer to asi neplatí. Taky nejsem netový „génius“. Snad Ti poradí. 🙂

arygnoc

marci, ale IE ie je prehliadač, to je kváziprehliadač.
nepoužívať (a to vedia aj ajťácké uchá).

arygnoc

kua:
oprava:

Zlatý
arygnoc

marci, ale IE NIE je prehliadač, to je kváziprehliadač.

vypadlo tym „n“.