Vampire Xamy

Jak se zbavím kluka, který je do mě zamilovaný, ale já do něj ne?

Jak se zbavím kluka který se do mě zamiloval ale já do něj ne? zkoušela jsem mu to napsat několikrát že se mi nelíbí ale ignoruje to a dokonce sem hledala i rady na internetu a hodně lidí psalo ignorace ale bohužel tu sem zkusila taky a pokaždé mě najde třeba přes jiný učet jelikož ho blokuji přes soc. sítě a v realitě to nepomáhá, je tu nějaká rada jak mu slušně říct že o něj nemám zájem? Pokud bych napsala že sem na holky okamžitě by to všem vykecal a ztratila bych kamarádky a kdybych mu řekla že se mi líbí jiný kluk tak by všichni chtěli vědět jaký, předem děkuju za odpovědi a rady. :)

Nejlepší odpověď
elkon

Nevšímej si jej, zablokuj jeho tel. číslo. Prostě dělej, že neexistuje. Na nic co je s ním spojené nereaguj. Časem toho nechá. Musíš vytrvat.

Další odpovědi
Alesh

Tak ho kousni a vypij mu krev. 🙂

Justin1

Radši mu nic nenalhávej a napiš mu nebo mu osobně řekni, že o něj nemáš zájem a nepřeješ si, aby tě vyhledával a kontaktoval. Buď přestane, nebo ho ty marné pokusy časem snad přestanou bavit a zalíbí se mu jiná holka.

Kelt

Zeptej se, zda chce jen tvoje tělo i tvou duši. Když mu nechceš dát duši, tak mu nedávej ani tělo a nějakým způsobem mu do sděl. Já byl také zamilovaný a chtěl jsem ji pozvat, a řekla, že nemá čas. Hlavní je jednání. Nejdůležitější je výsledek. Samozřejmě, že nechat ho zlikvidovat, deportovat na galeje, nebo se odstěhovat nepřichází v úvahu. A jak víš, že by se stalo to, co předpokládáš? Budeš se muset rozhodnout, co vlastně chceš. To si třeba nemůžeš domluvit s kamarádem, aby tě s ním jako načapal a pohrozil mu úpravou úst?

nyjono

Nepíšeš, jak dlouho jsi zkoušela ignoraci.
To trvá delší dobu. Obecně měsíce, málokdy týdny.
Ani nevíme, kolik let vám je. Čím mladší, tím kratší dobu. Ale ne vždy.

paul1

Podle mne to nemusíš nějak hrotit. Když budeš v jeho společnosti, zkus se např. dloubat v nose, nebo uších atd. Zájem ztratí sám.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.