lenna71

Jak se zachovat-když učitel pohlavkuje a tahá za uši a to-pravidelně?

Učitel a zároveň ředitel-jedné malé školy-kde se učí i dvě třídy-v jedné třídě.-dlouhodobě skoro všechny děti,tahá za uši a pohlavkuje během vyučování a to jen pro to-že třeba udělají chybu.-můj syn má poruchu učení-český jazyk-dyslexie a dysortografie.-je hodně citlivej-s chováním -podle učitele s ním nejsou problémy-je spíše zdrženlivej,tichej.-Doma se mi svěřil s tím -že ho bolí hlava-protože ho učitel pohlavkuje,–když jsem se ho ptala dál-zjistila jsem-že je to pravda.-i dcera mě to potvrdila-že když ona chodila do té školy.-tak také pohlavkoval-a dokonce o jednoho žáka rozbil pravítko,–švagrová s ním dokonce řešila před pár lety-natržené ucho jejich syna.Když jsem řekla mému synovi-10.let.-že za panem učitelem zajdu-prosil mě -ať to nedělám-protože se ho bojí.-co mám dělat?-syn chce na školu-kde za rok přejdou všechny jeho spolužáci.-ale on tam chce už teď.co dělat?

Nejlepší odpověď
Retko

Jen odvahu, zajdete za nim a pekne mu to vylozte az to bude vedet cela skola, ste prece matka, musite svyho syna chranit. Narvete na nej, ze kdyz se vaseho syna jeste jednou dotkne, tak bude mit ze zivota peklo…

Další odpovědi
Miroslavst

Nejprve bych slušně zašel za učitelem a vysvětlil mu, jaké je jeho poslání. V případě, že by to nepomohlo, obrátil bych se nejprve na lékaře, jelikož jak píšete syna bolí hlava, následně bych se objednal na psychologické vyšetření a celou věc bych oznámil na školském úřadě, na městském úřadě odboru školství a rovněž na policii s podezřením ze spáchání tr. činu.

člověk

zajděte za panem učitelem na návštěvu,nejraději k němu domů.ale raději s manželem a v klidu,jen přátelské posezení,
a pokud to je již důchodce čekatel,tak mu doporučte odchod
a pokud jste v životě syna sama neuhodila,odsuď­te,jinak jen posuzujte.