Lgee

Jak se zabavit týden bez počítače?

Dnes se bude grilovat, takže dneska je to v pohodě ale jak prožít celý zbytek tydne když jsou prázdniny a nebude dostupný pc?

Nejlepší odpověď
Rokio

Můžeš místo toho používat mobil či tablet.

Další odpovědi
Justin1

Pokud máš aspoň telefon s aplikacemi používajícími GPS (mapy, geocaching a podobně), tak můžeš chodit na výlety.

nyjono

Přečíst si knížku nebo jít ven tě nenapadlo?

zjentek

Kdysi se ještě dalo jít zdarma někam ven, kde bylo hezky a člověk se tam cítil svobodně. To ještě než česká města a obce začala vehementně prodávat svá veřejná prostranství soukromým osobám.

Emefej

Já jsem prožil všechny své prázdniny bez počítače a nijak mě to nepoznamenalo.

Kelt

Pokud máš takovou prioritu hodnot, tak je mi tě líto. Třeba koukej na broučky ve dne a v noci na hvězdy.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.