Pelda

Jak se z počítače odstraní avast ! free antivirus?

Nejlepší odpověď
chudst

Vlezte do Pocitace, dejte „Pridat nebo odebrat programy“, pockejte, nez vam tam nabehne ten seznam, jednoduse na Avast kliknete a mel by se odinstalovat.

Neni-li to mozne, pak postupujte podle navodu zde: http://www.avas­t.com/cs-cz/uninstall-utility

Další odpovědi
Hlada

Jestlliže existuje, tak použijte speciální odinstalátor, jak píše chudst. Odinstalování pomocí Odebrat programy není dobré, lepší je použít nějaký odinstalátor, např. Revo Uninstaller, který umí vyčistit registry, případně dočistit třeba CCleanerem.

dudu

Nechci hovořit do Vašich rozhodnutí, ale Avast-free byl nedávno hodnocen jako nejlepší z volných antivirových programů.

Deli

No, nejlepší… Avast máme v pc a když jsem teď nedávno pustila online test eset, našel 6 zavirovaných souborů.
V PC ho ale nechám a budu to kombinovat.

RomanP

Avast by měl jít odebrat přes programy . Musíte ale vypnout rezidentní štít. Tak jsem postupoval já a odinstalace proběhla na jedničku. Potom si buď odstraňte složku z Programu Files , nebo spustě program CCleaner a pročistěte registry.