Löwe

Jak se vypořádat s tím, když si uvědomíte, že si nemůžete naplnit svůj sen?

No právě, jen se bojím, aby v příštím životě již nebylo pozdě ☹

Nejlepší odpověď
gecco

Najít si jiný sen, jiný cíl…
😉
Jen málo lidí může vyhrát olympiádu – ale sportovat může prakticky každý…
😉

Další odpovědi
johana 56

Smířit se s faktem,že některý sen zůstane pouhým snem…
Probrat skutečné možnosti,vždy se najde něco,čeho lze ještě dosáhnout a výsledek bude jistější,než příští život…

redy

Jak to víš že si ho nesplníš.Copak umíráš? Nikdy není pozdě… 🙂

anonym

Naučit se s tím žít!

anonym

Každý člověk má svoje cíle,ale ne všechny se mu za ten krátký život podaří splnit.
Musí žít i bez toho,aniž by na všechny svoje cíle dosáhl.

bolak

řeknu si: „to je ale blbej sen“, a najdu si jinej

arachis

poprosit anděly,aby se splnil v příštím životě a poděkovat za ty,co se splnily,i za ty maličké

Zbynas

Svůj sen naplním, až zjistím, že ne, tak se z toho asi pose*u.

postcd

změnit cíl, přestat snít nad starým cílem

zjentek

řeknu si- musím druhejm nějak ošklivě znepříjemnit jejich spokojený životy, aby to vypadalo, že ten můj je eště hezčí! ;q

Šidlo

  1. máte istotu, že je úplne nesplniteľný, pre vás konkrétne nesplniteľný alebo vám všetci hovoria, že to sa nedá?
  2. máte istotu, že sa nedá naplniť ani po určitých zmenách?
  3. máte istotu, že ani o pár rokov nebude napriek pokroku možný?

anonym

Jugare, až mi slza ukápla.

anonym

Jsi cynik,to se pozná,máš hércnu v gaťatech.

anonym

Raději hércnu v gaťatech, než vzuchoprázdno ve tvé lebce!
P.S. Co znamená ta hercna?

cochee

lol, hercna = srdce 🙂 myslím, že to je v brněnském jazyce 🙂

anonym

Ale debil ze z Plzně to nemůže znát?!