anonymka14

Jak se vypalují CD?

Chtěla bych si vypálit CD,ale fotr mi ho vypálit nechce.Napište mi prosim jak se CD/DVD vypalují.Děkuji 🙂

Nejlepší odpověď
lexx

Otevřít program (Nero, Ashampoo, A 120% nebo jaký tam máte) do vypalovačky vložit zdrojový CD a zvolit „zkopírovat celý disk“ program si ho načte (cca 5 min.) uloží na HDD, otevře šuplík a vyzve vložit čistý CD-R, dáš „vypálit“ a je to. Můžeš zvolit rýchlost vypalování (kB/s) běžně vyhoví 24–40× i když CD-R dovolí max.52×, je to tak lepší. To je v tom nejjednodušším případě, že nechceš převádět datový (MP3) na hudební nebo naopak – program to umí. Cvičně vypaluj na CD-RW, při neúspěchu se dá smazat, CD-R ne. Pochopeno ?

Další odpovědi
fcoop

Fotr je lotr?

http://playga­te.cz/index.php/pro­gramy-stahuj-mainmenu-11/153-programy-pro-vypalovani

Michal Kole

Stáhneš si film v AVI, MP4 a v programu Vidoe DVD Maker jej převedeš na DVD video a vypálíš

Program je v češtině a zdarma a maximálně jednoduchý. Jen vybereš soubor a pak jen klikáš na Další.