delabrutale

Jak v NERU vypálit hudební CD?

Respektive, jak vůbec vypálit CD v Neru? Poradíte nějakej srozumitelný postup?

Děkuji.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Vlož prázdné cd do šuplíku a zavři otevřený okno s nabídkou co udělat.
Pak dej nero. V průvodci vyber vytvořit hudební cd. Otevře se ti prohlížeč, najdi si složku kde máš hudbu uloženou (je jedno že to jsou i jiné formáty-třeba mp3 nero si to převede). Pak vyber písničku a přetáhni do okna vedle. Nero zkontroluje a písnička se ti ukáže v okně. Takto pokračuj až bude cd plné (max 700MB).
Pak stiskni ikonu disku s plamínkem (vypílit). Nabídne ti to rychlost vypalování, nech klidně tu nabídnutou nabo můžeš dát i menší rychlost. to je jedno.
Pak stiskni vypálit a je to.
Po skončení ti vyběhne nově vypálený cdčko s hudbou.
Ve vlastnostech cd uvidíš, že to jsou track1, track2,…