Cascada

Jak se vyhnout přeočkování na tetanus?

Je mi 26 let, lékař mi poslal pozvánku na přeočkování tetanu, nechce se mi ale jít. Co se mi stane když nepřijdu? Je očkování povinné i po 15 roku života? Je přece svoboda a každý rozhoduje sám za sebe, nebude mě tahle svobodná volby stát pokutu či žalář za veřejné ohrožení zdraví? Kolik procent lidí přeočkování zanedbává? Prosím vás nepište jaké je to pro mě blaho, že můžu být přeočkovaní. Vymaštěnci co se nechají očkovat proti každé pítschovině prosim neodepisujte. Děkuji.

Odpovědi
Odpovědátor

Nestane se nic

ladaadal

Relativně se nestane nic, maximálně můžeš dostat tetanus z kdejaké oděrky, ale jinak nic.