Jak se volí na zaoceánské lodi a jak dají vědět výsledky voleb?

Nejlepší odpověď
Kolmon

Na zaoceánské lodi se volit nedá. Pokud nejsi v ČR tak můžeš volit na českých ambasádách. Jiný způsob není. Výsledky voleb najdeš všude na internetu.

Další odpovědi
Funna

nijak…je to stejné, jako kdyby ses zeptal, jak se volí z auta projíždějícího po D1, kolem 120km…pokud tam zrovna kvůli tobě nezřídí volební místnost (o čemž pochybuji), tak máš prostě smůlu, voleb se nezúčastníš…

elektrikář

Při dnešním stavu techniky jde jistě volit přez internet.

Dochy

Tipnul bych, ze by to musela být česká loď. A o české (československé) námořnoctvo jsme myslím přišli hodně brzo po revoluci.

gagaga

s vysledky problem urcite neni, na lodi je v kazde kabince tv ( zpravy ) , obcas i s teletextem a internet s wi fi . telefon ..mobily ..
s tim volenim to podle me urcite nejde ( ale neptala jsem se na to ) , ale soudim podle toho, ze kdyz jsem ja chtela volit nekde ve Stuttgartu, tak mi rekli, ze to jde pouze na velvyslanectvi v Berline ( tam jsem samozrejme nejela, takovej blazen ( zatim ) nejsem . :)
tak me napada, jedine kdyby v ty dny priplula lod do pristavu hlavniho mesta toho statu, kde by bylo velvyslanectvi te zeme, tak by mohl clovek mozna tam .. ale to si spis " vymyslim " ..
na lodi volit rozhodne nejde …
na lodi je tolik narodnosti , ze by to nebylo mozne zjistovat predem ani kde jsou nejake volby :)

  • iv-

Reezo

možná by to šlo ještě přes plnou moc, když někomu dáš plno moc za tebe volit