Oprah

Jak se ve fotolabu vyvolávají digitální fotografie??

Když si je stáhnu do počítače, tak je vypálit na CD a odnést to tam?? Ale jak je mám vypálit, poradíte?? Děkuji mockrát.

Nejlepší odpověď
baghira

Do všech fotolabů co znám je můžeš donést na libovolném médiu (flešce, kartě…). Škoda utrácet za CD/DVD.

Další odpovědi
Michal Kole

Doneseš je na paměťové kartě, CD, Flasce a oni si to natáhnou do počítače, provedou Vámi požadované úpravy (kontras, jas, barevnost, očíznutí, retuš červených očí,…) a vytisknou na tiskárně s vysokým rozlišením na fotopapír.

To samé si můžete udělat i doma, ale ve fotolabu, si můžou dovolit kvalitnější tiskárnu a náplně kupují ve velkém mají množstevní slevu, nakupují bez DPH jako podnikatelé, takže Vás to nakonec vyjde levněji, než když si to vytisknete doma.

DDarent

CD se už nepoužívají!!! zkuse to dát třeba na Flas nebo SSD!!