JežíšKristus

Jak se vám líbil film Život na naší planetě (2020)?

Osobně mi přijde skvělé, že sir Attenborough ve svých 93 letech dokáže vytvořit film, který na Československé filmové databázi (CSFD.cz) obdrží hodnocení 95 %, čímž se dostane na historicky 2. nejlepší film v databázi (na 1. místě Vykoupení z věznice Shawshank s 95,3 %); a na Mezinárodní filmové databázi (IMDB.com) hodnocení 9.1 / 10 bodů (opět 2. místo ze všech nejlepších filmů, na 1. místě opět Shawshank s 9.2 / 10 bodů).
Film „který musí vidět všichni“, si udržel moji pozornost po celou dobu projekce. Těžko říct, zda je zajímavější životní příběh 93 letého přírodovědce, nebo dlouholetá historie planety (film pojednává o obojím). Jediným mínusem je, že po skončení projekce má člověk chuť vrazit pěstí každému komu již bylo 26 let za to, jak přiložil ruku ke zničení naší planety. Pokud jste film také viděli, jak se vám líbil?

Ilustrační obrázek: https://www.huf­fingtonpost.co­.uk/entry/david-attenborough-film-trailer_uk_5e1ed­916c5b63211760b7160?guc­counter=1&guce_re­ferrer=aHR0cHM6Ly9kdW­NrZHVja2dvLmNvbS8&gu­ce_referrer_sig=A­QAAAHEyXEgTHb8gvy­E_lUYrXZzzElby­ukc1l98XVnR5Uc­fGxliZdxe5wMap­Cq0hJ8jfQ_YGOs­Bj7DqLRK2SHqQoW­WKi46amqeo-FYiRZ0MPf56sVOSgKV-XeKkjReN6U8rSRC­XgI35PjBx8YCwXtLxXp7CEf­Kuly9rJ-emhZe23FinI

Odpovědi
ten který je

Film jsem neviděl a nikomu dávat pěstí nebudu.

Mc Merkurion

… film jsem neviděl, ale mohu zodpovědně říct, že ač má 95%, není zdaleka mezi top filmy, natož aby bylna druhém místě, filmů s lepším hodnocením je víc …
… doplňuji: pro pochopení >>> jedná se o dokumentární film a poměrně nový, tudíž hodnocení jsou vždy trochu zavádějící vzhledem k okruhu diváků, mají vždy lepší hodnocení, proto je potřeba to brát s rezervou … najdi si žebříček top dokumentů a uvidíš …

EKSOT123

Neviděl, ale o tom chlapíkovi vím dobře. Borec na druhou. Na Youtube je toho od něj dost. Myslím, že kdysi jsem tu u otázky na labutě dával odkaz na jedno z jeho oblíbených varietních čísel:
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=3eu6yk6sKTc

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.