paul1

Jak se Vám líbí píseň, se kterou se podařilo probojovat Dominice Haškové do finále Eurovize?

Není to zrovna můj oblíbený styl hudby, ale celkem se to dá poslouchat.

https://www.su­per.cz/882337-obrovsky-uspech-dcera-dominika-haska-se-probojovala-do-finale-eurovize.html

Nejlepší odpověď
anonym

Nemám tuhle hudbu ráda, takže nelíbí. Hlas má dobrý, škoda že ho nevyužije líp.

Další odpovědi
EKSOT123

Vůbec. Ani nic jiného z letošní 40. Málokdy je v Eurovizi něco, co se mi líbí. Přitom se mi normálně líbí spousty písniček i domácích a evropských, ale do Eurovize jakoby vybírali úplně opačné. Z těch letošních mi přijde fakt asi nejlepší ta ukrajinská, ale doma bych si to nepustil.

zjentek

Nevím, zatím jsem neslyšel.

_Bůh_

Strašně generická píseň, klasika, kterou slyšíme v rádiu každý den. Více obyčejně-popové to už snad ani být nemůže. Takže mě to nikterak neurazilo.
Ukrajinská Stefania je jasným favoritem, ne kvůli ukrajinské válce, ale kvůli originálnosti.

Drap

Nijak zvláště mně to nezaujalo. Doma bych si to určitě nepustil. Nepatří toto do mé oblíbené muziky. Ale i přesto, jistý úspěch to samozřejmě je.

aliendrone

Neurazí, ale ani neosloví. Prostě žádná pecka, ale ani děs-běs. Velice vhodná jako vata (hudební vložka) mezi jednotlivé bloky zpravodajství v rádiu jako stvořená. :)

Rocker

Připadá mi taková neslaná nemastná,prostě o ničem.
Ale pořád je to lepší,než to co předvádí ti Ukrajinci,takovou ,,hudbu" nesnáším.

Ametyst

Vítěz je už předem vytipovaný, jak už to tak dnes chodí. 🙂 Politická píseň Eurovize pro široké lidové euromasy.

zjentek

Samba!!! No kidding! Hojos (: (: (;

anonym

No ne jako, to není sranda, to jsou vážný věci :-O

zjentek

Počkej, to v překladu do zjentštiny znamenalo: Samba, ta fakt tady? No nekecej! Zduř kočko! 🤪