Mirrorwoman

Jak se vám líbí kniha „Cesta kolem světa za 80 dní“?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
dědapetr

Ano.

Také film hraný i kreslený.

Další odpovědi
SajmonModer

Ano.

Jak říká děda i ten film a kreslený seriál.

iceT

Ano.

Kniha se mi líbila,mám ráda Verneovky.Stejně se mi líbil seriál s P.Brosnanem a i kreslený seriál.Nový film s J.Chanem mohl být o něco lepší než byl.

Terryle

Ano.

Nejlepší byl ten kreslenej seriál s Willy Fogem jakožto lvem, to byla snad má první dětská láska asi v pěti letech :o))) Novej film je proti tomu fantasmagorie. A knížka… hm, já verneovky jako malá zbožňovala, ale nedávno jsem si je sehnala a už to jaksi nemá to kouzlo. Cestu kolem světa jsem jako jednu z mála v tom dětství nečetla – takže nakonec mě samotná knížka docela zklamala, v porovnání s úžasnejma vzpomínkama na seriál.

filva

Nečetl/a jsem ji.

reflexman

Ano.

iceT

I ten film z roku 1956 jsem viděla,ale moc moc mě neoslovil.