Jak se (v souladu se zákony) zbavit odpadu za rozumnou cenu?

Mám na dvoře cca 1 menší kontejner stavební suti a hlušiny z výkopu. Většinou je přistavení a odvoz docela drahý. Jak to řešíte Vy ostatní? Podařilo se Vám to řešit za rozumnou cenu? Je možné to oficiálně vozit svým vozíkem přímo na skládku? Díky za rady.

Nejlepší odpověď
hanulka11

u nás jsou na skládce vyhrazené soboty pro odpad z domácností vlastní dopravou – bývalo to zdarma , pak 50kč /vozík ,letos nevím

také se lze dohodnou s někým, kdo potřebuje zavézt na svém pozemku nějakou roklinu

Další odpovědi
Jikra

Odvoz stavební suti a jiného materiálu
(např.staré hadry,boty,ná­bytek,barvy,o­leje, elektospotřebi­če,zářivky atd.)řeším v našem městě odvozem na přívěsném vozíku do sběrného
dvora.
Tato služba je pro místní zcela zdarma!

anonym

Zrovna to řeším se správcem skládky. Bylo mi řečeno,že přistavení kontejneru v pátek a odvozu v pondělí by se nic neúčtovalo,cena za tunu odpadu by byla 1100 Kč + 20 Kč za ujetý KM.Odvážet tunu na svoje náklady(příves za os.auto) by bylo předražené a tak volím tuto variantu!

tom004

Na příslušnou skládku k odvozu lze použít i přívěsný vozík. Za uložení,ale stejně platíš.

elektrikář

Poptal bych se v okolí u stavebních firem zda by se jim zásyp někde nehodil. Případně si dát inzerát. Dám zeminu za odvoz.