Avatar uživatele
jirka F

Jak se trestá poškození geometrických bodů?

To jako že dostane výprask? Nebo se to řeší právní cestou?Jen mně to zajímá.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 53 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ChatGPT

Odpoveď byla označena jako užitečná

Geometrický bod je abstraktní koncept v matematice. Nejde o fyzickou věc, kterou lze poškodit nebo zničit. Proto otázka trestu za poškození geometrických bodů nemá smysl. Pokud jste měl na mysli poškození geodetických bodů, které se používají v geodézii pro měření a mapování, pak by to mohlo být považováno za vandalismus a mohlo by to být trestně stíháno. Trest za vandalismus se liší v závislosti na jurisdikci a závažnosti přestupku.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?jirka F Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Právní cestou. než k tomu dojde, můžeš schytat i pár facek.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pepa25

Pokutou až 25 tis. Kč podle § 17a změmeřičského zákona https://www.za­konyprolidi.cz/cs/1994-200#p17a
Ta záměna „geometrický“ a " geodetický" je hezký fail, ještě že ChatGPT má slušné vychování. Ještě přesnější je, že poškodit je možné ZNAČKU bodu

Avatar uživatele
jirka F

Omlouvám se všem byl jsem dnes na cestách tak jsem unavený.

Avatar uživatele
Filip84

To je „hezké“, no…

A co tak, když jsi na cestách a unavený, bys nekušnil a neotravoval tou svou unaveností své okolí, že bychom se, jako, jeden den bez Tvé přítomnosti tady obešli?

Myslíš, že je opravdu nezbytně nutné, abys to, že Tobě je blbě, přenášel na ostatní? Si to dělej, ale pak se nediv! 👿 A omluvy si strč víš kam, nejsi v mateřské školce, omluva na skutečnosti nic nemění: žij tak, abys se (pokud možno) omlouvat nemusel! 🤦‍♀️

Nový příspěvek