Larissa

Jak se této skupině říká?

Když lidé soudí jiné podle barvy kůže, tak to jsou rasisti.
A pokud lidé nadávají na gaye nebo lesby, tak co jsou?

Nejlepší odpověď
terry

Hlupáci.

Další odpovědi
anonym

Ti, kteří mají odpor, nepřátelství, strach nebo nedůvěru ke všemu cizímu, odlišnému nebo neznámému trpí xenofóbií.
Doplňuji:
…a nedostatkem tolerance a špatným zpracováním všeobecně dostupných informací.

bolak

homofob erectus > http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web­.php/hledat?typ_hle­dani=prefix&ci­zi_slovo=homo­fob

Fun1k

Homofobové.

anonym

Heterosexuálové.

venkovan

Víc nadávám na politiky a ty co šidí práci a služby. Ale nevím jak to nazvat- Asi blb, protože nadávat na něco co je zcela běžné – respektive standardní, je asi skutečně ta největší blbost pod sluncem.

bolak

Fun1k: tak to bylo o fous…

terry

Až do dnes jsem netušila, že těm, kteří nadávají na gaye nebo lesby se říká heterosexuálové.

Lucijej

To tvrdí jenom homofobové.