Jenznátnázor

Proč jsou lidé homofobní?

Nejlepší odpověď
Ametyst

Pokrokářské vlády naopak homofobní nejsou, ale perzekuují „bílého heterosexuální­ho muže“.

Další odpovědi
Kepler

Protože pro normálního člověka je homosexualita nepřirozená a ujetá. Je to, jako kdyby tygr žral mrkev a pekingské zelí.

Rokio

Protože homosexuálové patří mezi menšinu a jsou jiní. Řada lidí nemá ráda toho, kdo se nějak odlišuje, i kdyby se odlišoval v kladném slova smyslu.

Dále homosexualita sice není nemoc, ale podle mnohých není přirozená. Gayové a lesby nemají děti. Jejich rod nepokračuje.