Avatar uživatele
Rokio

Jak se těšíte na podzim?

Jsme ve třetině srpna. Září bude přibližně za 20 dní. Podzim začne 23. září. Od podzimu nás dělí cirka 50 dní.

Jak se těšíte na toto roční období? Já strašně moc. Podzim je moje druhé nejoblíbenější roční hned po jaru.

Přes podzim je možné pouštět draky, nejsou vedra, část podzimu je barevné listí, je možné sbírat kaštany a na začátku září začíná škola, takže děti a mládež mají, co dělat a nejsou pořád u PC, ani se tak často netoulají venku.

zdroj obrázku: pixabay.com

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 1349 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

Velmi. Mé oblíbené roční období. Hraje všemi barvami a počasí se střídá, takže člověka neunaví jeho jednotvárnost. Vedro taky nemám rád.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… na ten malebnej podzim se dá taky koukat takto: plískanice, sychravo, po ránu mlhy a občas mráz, zima, den se zkracuje a do jara daleko, nic moc …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jirka F

Na podzim se těším už přes tři roky nemusím do školy, takže mně je to jedno jak bude na podzim. A porostou jedlé bedly.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Stejně jako na každé jiné roční období.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hufnágl

Ale jo. To se koukám na zásoby dřeva na otop, a nějaké barevné listí mi může být ukradené. Když je spadlé a mokré na vozovce, klouže to jako sfiňa.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Docela se těším, hlavně při součastných teplotách. Možné ale je, že v zimě se mi bude po tomto počasí stýskat

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Docela ano. Jehličnany se budou smát listnatým stromům! 🙂

Podzim. Dva medvědi, než zalezou do brlohu, pozorují padající listí a jeden z nich říká druhému: „Rád bych jednou viděl toho maniaka, který všechny ty listy celou zimu barví na zeleno a zase věší na stromy.”

Kárá paní Nováková muže: „Když jsem ti říkala, že mám ráda pestrý podzim, nemyslela jsem tím, že se budeš vracet z hospody zmalovanej!”

Zdroj: lidová tvořivost na netu

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek