DarkCyberq

Jak se stát profesionálním fotbalistou ? abych se tím mohl živit .)

Dost mě baví Fotbal, Trénuji skoro každý den aspoň, tk 1 Hodinu denně :)
Ovšem, hraji jen za svou vesničku, takže se nějak chci proslavit, Takže jak bych se mohl stát profesionálmí fobtalistou ?

Děkuji za pochopení / Odpovědi! :D

Nejlepší odpověď
anonym

I profesionální fotbalisté nebo hráči a sportovci jiného odvětví,se někde narodili,mnohdy v malé vesnici jako např.Baroš.Asi budeš muset vyniknout ve vsi,v o okrese,v kra­ji atd. a pokud budeš lepší než než tisíce jiných,tak máš o přestup do profesionálů vystaráno. Nebo jakou odpověď jsi čekal?…:D

Další odpovědi
Drap

hrát a hrát, být dobrý a taky mít trochu štěstí.

Hubis13

budeš se muset snažit na tréninkách a v zápasech a bude se z tebe vyvíjet dobrý fotbalista.A na­konec budeš hrát za profesionální kluby (např.:F.C. Barcelona, F.C. Real Madrid). Věř mi hrál jsem za Ml. Boleslav a teď hraji za Benátky nad Jizerou a taky musím makat abych byl dobrý…:) Doufám že se někdy setkáme na fotbale.:))