Chicony

Jak se stát profesionálním fotbalistou ?

Jestli máte s tím někdo zkušenosti, tak budu rád za každou odpověd.. Je to pravda, že musíte začít od dětství jinak se nestanete profesionálním fotbalistou ? Víte můj sen je být dobrým fotbalistou, myslíte, že když je mi 17 tak bych se ještě mohl dostat někam víš než hrát za svojí vesničku Děkuji za všechny rady.. Doplněk: Myslíte jsi, že každý je k něčemu předurčen k něčemu co mu vážně vždycky půjde ? co kdybych byl profesionál ve fotbale, ale budu dělat box, protože nevím, že bych byl lepší ve fotbale ? :o

Nejlepší odpověď
Mirdas

Vše je o dřině, respektíve co jste ochoten tomu podřídit.
Již se několikrát stalo že se v naší nejvyší lize objevil hráč přímo z „malé“ vesničky.
Trénujte, trénujte a makejte na sobě po všech stránkách. Dnes seženete spousty informací o správném tréninku.
I vyhledávače talentů zajímá především přístup hráče k této hře.
Držím palce ať se vám to povede, máte stále hodně času, aby se vám sen splnil.

Další odpovědi
T3NY

Trénovat, trénovat a trénovat, sbírat zkušenosti od starších, podle mě má každý šanci se někam dostat když bude dřít. ;)

Drap

Určitě, pokud máš alespoň trochu předpoklady a budeš trénovat, tak určitě naděje je.