dust8

Jak se správně něco orestuje?

Nejlepší odpověď
Drap

Hodně se rozpálí malé množství oleje a opeče se v něm požadované. Nejčastěji se takto připravuje zelenina a některé druhy masa.

Další odpovědi
annas

Pro jakékoliv restování musí být dobře rozpálená pánev, pak se přidá tuk, , po jeho rozpálení se vloží třeba cibule a restuje se, až změní barvu, ale nesmí se připálit.

Maso se restuje podobně kvůli tomu, aby se zatáhlo a zůstala v něm šťáva. Taklže orestovat = opékat na malém nnožství tuku.

Jak to děla odborník, podívejte se do odkazu

https://www.wi­kihow.cz/Jak-p%C5%99ipravit-pokrm-restov%C3%A1n%C­3%ADm