Nikolka537

jak se snaší pes s fenkou

Dobrý den, chci se zeptat jak by se snášel v bytě pes s fenkou. Díky

Nejlepší odpověď
anonym

No, oni se budou snášet dobře! Problém je v tom, že asi tak dvakrát ročně se budou snášet víc než ti bude milé. :)) Pokud se nechceš zabývat chovem (a i tak nemůžeš nechat fenu připouštět při každém hárání) nech jednoho z nich vykastrovat, nejlépe oba. U vykastrované feny se vyhneš problémům při hárání feny a hrozícímu onemocnění jako je např. nádorové onemocnění mléčné žlázy, zánět dělohy a mnoho dalších a hlavně nebudeš mít nechtěná štěňata. Dnes je složité dobře umístit i „chtěná“ štěňata, natož ta neplánovaná. Pes po kastraci nikterak neutrpí na žádoucích povahových vlastnostech, pouze s ním přestanou cloumat hormony, nebude mít tendenci k utíkání za háravou fenou v okolí, nebude značkovat atd. Já osobně bych do bytu volila dva jedince stejného pohlaví. Tedy buď dva psy nebo dvě feny (a stejně bych je nechala vykastrovat).

Další odpovědi
briketka10

počkej si na Bohemicu, ale musela bys je hlídat, aby pejsek
na fenku neskákal, když hárá to bys měla hodně práce :D

Drap

Záleží na tom, jak jsou na sebe zvyklí. Problém nastává při hárání

KlárkaT

Pes s fenkou se snáší dobře na rozdíl od dvou psů nebo dvou fenek