galovec

Jak se seznámit se ženou z Trnavy?

Nejlepší odpověď
Emefej

Nevím, čím jsou specifické ženy z Trnavy, při seznamování bych postupoval stajně, jako např. u ženy z Nitry.

Další odpovědi
gecco

Poněkud časově náročné, ale zato nejzajímavější je – zajet si do Trnavy a intenzivně se seznamovat…
;-D

zjentek

1. krok: kup jízdenku do Trnavy a nastup do vlaku ..je to lepší než internet a možná budeš mít štěstí už v kupé, takže další kroky neřešíš ..pamatuj, že kde si v kupé usteleš, tam si sedneš

marci1

Máš dvě možnosti :

  1. Jet do Trnavy a seznámit se se ženou z Trnavy.
  2. Podat si inzerát na seznámení, ve kterém uvedeš, že se chceš seznámit

    s ženou z Trnavy.

    🙂