MMA

Jak se rychle zbavit alergické rýmy?

Mám silnou alergickou rýmu:( Hrozně ucpaný nos a teče mi z něj, co s tím? Poradíte nějaké kapky či tak?
Děkuji :)

Odpovědi
marci1

Pokud máš od alergologa potvrzené, že jsi alergik, pak Ti pomohou antihistaminika a sprej do nosu, např. Tinkair. 🙂

postcd

zkus změnit stravovací způsoby. například na snídaně a svačiny zeleninu (např. okurka, kedlubna, mrkev, květák, rajská jablka). Omezit nebo ideálně vyloučit pečiva, mléčné výrobky. Nahradit zeleninou, semínky, za studena lis. oleji, Více pít, zkusit detoxikační kúry. vyhýbat se samozřejmě tomu alergenu, který tu alergickou reakci způsobuje. to bych udělal já