Lurius

Jak se říká tomuto způsobu audio záznamu?

Kdy má například zpěvák na uších uzavřená náhlavní sluchátka a slyší v nich živě to jak zní na záznamu?

Doplňuji: Jde o to že někdy performer potřebuje monitorovat svůj vlastní hlas a slyšet jak bude znít na záznamu.

https://www.i­nearmonitor.or­g/in-ear-monitoring-news/in-ear-monitors-for-singers

Nejlepší odpověď
cochee

To nedává smysl, takže se to ani nijak nejmenuje. Pokud vidíš na zpěvákovi uzavřená sluchátka, je to vždy práce ve studiu a zpěvák rozhodně neposlouchá sám sebe a už zcela jistě ne ze záznamu.

Další odpovědi
elkon

Napřed si udělej jasno, na co se ptáš. Je to zmatené. Pokud má zpěvák sluchátka při nahrávání, tak v nich má hudbu (základ) a živě zpívá do nahrávacího mikrofonu.

Lurius

Sakra, už vidím proč to nedává smysl, jde o in-ear monitory 😀 Omlouvám se

Lurius

Sakra, už vidím proč to nedává smysl, jde o in-ear monitory 😀 Omlouvám se

Lurius

Tušil jsem že to bude tak jak říkáte, ale napadlo mě že by to mohlo být užitečné, slyšet svůj hlas bez vibrací lebky, tak jak vás slyší ostatní