fg

Jak se říka člověku..

Který krade a jí jídlo z popelnice.Hádanku mi včera položil kámoš.Znáte odpověď?

Nejlepší odpověď
barnajka

To jsou freegani! :) Když jsem o nich četla prvně, myslela jsem že je to nějaká kachna..Jenže ono to fakt! :)) Na jednu stranu tu jejich filozofii chápu a je mi sympatická – ale praktikovat bych ji nemohla, sorráč :))

http://www.de­nik.cz/z_domo­va/freegan-beru-jidlo-z-popelnic-nechci-plytvat.html

Další odpovědi
anonym

barbakan!

hanulka11

to bude nějaký houmelesák, kanec , čuně

arygnoc

popelník.

tom004

Labužník.Není,nad dobře uležené jídlo. :)

hanny 2

Houmelesák aneb popelnicovej Jerry.

DDarent

mudla

Děda Louda

Důchodce.

Tonie

U nás se jim vždycky mezi lidma říkalo Bufeťáci. Nevím, jak to vzniklo :P