Spartaboy

Jak se řeší, když si někdo nůžkami zkrátí řasy?

Kdysi jsem se setkal s tím, že si dva kluci nůžkama zkrátili řasy. Ještě schválně tak, aby to vypadalo hrozně. Jak se to řeší? To by mě fakt zajímalo.

Nejlepší odpověď
Malvína

Co chceš řešit, když řasy dorostou?

Další odpovědi
nyjono

Co by se mělo řešit?
Řasy vypadávají a narůstají nové.

elkon

A co by se na tom mělo řešit. Hloupý nápad, protože by mohlo dojít k úrazu oka.

Drap

Kdo a co by měl řešit? Pokud je někdo debil, tak to na něm může být klidně vidět a nikomu to nevadí.

Hlada

V dnešní době katastrofálně ubývá docela obyčejná zručnost, takže i při takovémto blbnutí si kluci mohli ublížit. Vyřešit by se to dalo fackou.

nyjono

Malvíno, řasy dorostou?? Pokud vím, tak průběžně vypadávají a narostou nové.

Dochy

A to se nějak vylučuje?

Malvína

Ano, tak jsem to samozřejmě myslela. Sorry.