Cuberka

Jak se připravujete na několik let po sobě jdoucích plných voleb?

Představte si, že už loni začalo období, kdy se rok po roku budem hlásit u volební kukaně. Využijete svého volebního práva, či nikoli?

Nejlepší odpověď
mosoj

Neřekl bych , že tě něco opravňuje se na toto ptát.

Další odpovědi
xxx3

že bych třeba začal chodit do fitka, běhat, začal držet dietu.......nebo si snad nedej bože začal systematicky pročítat volební programy všech stran, zjišťoval adresy volebních místností, vyptával se sousedů, koho budou volit?

quentos

Nijak. Až to přijde, tak to přijde. K volbám pravidelně chodím, ale abych se na to připravoval, to už byste chtěla moc… nebo myslíte psychicky? :{)> To zas taková darda není…

dubraro

Nijak zvlášť se nepřipravuji. K volbám půjdu a seznam darebáků, které volit nebudu, doplňuji průběžně.